Milé dámy, otvorte sa Tantre !

 

Mnoho žien trpí vo vzťahu len preto, že žije v morálnych vzorcoch a stereotypoch, ktoré si so sebou nesú z dospievania. Tantrou Vás naučíme aby žena zostala ženou, a prebudila v sebe ženskú energiu. Ozdravíme pomocou tantrickej masáže ženské energie, objavíme a posilníme ženský orgazmus ako cestu za láskyplným a plnohodnotným životom.

Prejavte nám dôveru, a my sa o Vás s láskou postaráme.

S úctou Lara.

 

Dnešný človek dáva do popredia rozum a stratil schopnosť odovzdať sa, nemá čas vnútorne dozrieť. Tantra Vám otvorí nepoznané, prebudí vo Vás cit a prepojí rozum so srdcom.

Staroindická Tantra pomáha pre lepšie sebaovládanie aj ovládanie svojho tela, je to spôsob ako spoznať sami seba. Tantrická masáž má svoju dôslednú postupnosť, naučí Vás pod kontrolou vnímať sexuálnu rozkoš, usmerňuje Vás. Každý si dáva vlastný cieľ, kam až v jeho živote má tantra dosah. Niekto si z Tantry vezme nový pohlad na svoju sexualitu, upevní jeho vzťah alebo ju vnáša i do bežného života, do každodenných rozhodnutí.

 

 

Tantra je spirituálna cesta, ktorá nevylučuje sexualitu. Za sexuálnou energiou vzniká veškerý život - je to životná energia. V tantre sexuálnu energiu využívame, aby sme našli vlastné pocity, začali vnímať vlastné telo ako niečo čisté, a vnímali svoje sexuálne potreby. Toto všetko sme často pochovali v sebe pod ťarchou morálnych zásad. Tantrou sa priblížite k tomu, aby ste sami seba milovali ako čistú sexuálnu bytosť. V Tantra Harmony vám poskytneme láskavý a jemný prístup,kde sa plne uvolníte a ponoríte do vlastných pocitov...