O Mne

Absolvovala som :
 
             ·         Kurz klasickej a športovej masáže
 
             ·         Kurz tantra masáže v Bratislave
 
             ·         Tantra joga a Tao vedomého dotyku u Jayanandu
 
             ·         Tantrický seminár u Andrew Barnesa
 
             ·         Seminár psychosomatiky u Jarmily Klímovej
 
             ·         Satsang u Zdenky Pohlreich
 
 
 
Ako zistiť čo je prirodzený stav? 
 
Čo je rovnováha? 
 
Čo je vnútorná vyrovnanosť? 
 
Naučte sa umeniu BYŤ. 
 
Dnešný človek dáva do popredia rozum a stratil schopnosť odovzdať sa, nemá čas vnútorne dozrieť.
 
 
 
Prišiel čas , kedy nastáva zmena v mojej tantrickej praxi. Západné vnímanie Tantry je mnohokrát skreslené a vnímané iba ako masáž.Bola to aj pre mňa prvá skúsenosť s Tantrou, ktorú som odovzdávala ďalej.
 
Rokmi praktizovania a štúdií východnej vedy, sa mi otvorilo vnímanie a bolo mi dovolené napojiť sa na svoju vnútornú Bytosť. Toto napojenie mi prináša vnútorný kľud a mier. Vedie ma to k praktizovaniu Tantrických rituálov, ktoré ponúkam v podobe " Tantra v pohybe ".
 
Ak cítite v sebe napätie, či už fyzické, emocionálne, alebo mentálne, je to znakom, že máte vo svojich troch aspektoch ( myseľ, fyzické a energetické telo ) uzly pnutia.Tantrická praktika " Tantra v pohybe " vám toto pnutie, tieto uzly, dopomôže uvolniť. Konečne sa budete môcť slobodne nadýchnuť, dovolíte aby energie vo vás zdravým spôsobom prúdili.
 
 
 
Som tu v tejto chvíli pre tých, ktorí už nastúpili Cestu k sebapoznaniu, ktorí hľadajú odpoveď na otázku " Kto som? ". Som tu pre vás hlavne prostredníctvom "Cesty sebaspoznávania" a "Tantry v pohybe".
 
 
 
Ak už máte dosť vlastného utrpenia, ak vám doterajší život prestáva dávať zmysel, alebo už zmysel svojho života hľadáte, rada budem Vašou Sprievodkyňou a poradkyňou na tejto ceste. Odovzdám vám vlastné skúsenosti nielen nazbierané rokmi s mojimi klientmi, ale hlavne vlastné prežitky kontaktu s Vedomím, so svojou vnútornou Bytosťou.
 
 
 
Prijmite moje otvorené srdce a dostane sa Vám odo mňa veľmi osobný a citlivý prístup.
 
 
 
Lara