O Mne

Absolvovala som :
 
             ·         Kurz klasickej a športovej masáže
 
             ·         Kurz tantra masáže v Bratislave
 
             ·         Tantra joga a Tao vedomého dotyku u Jayanandu
 
             ·         Tantrický seminár u Andrew Barnesa
 
             ·         Seminár psychosomatiky u Jarmily Klímovej
 
             ·         Satsang u Zdenky Pohlreich
 
 
 
Ako zistiť čo je prirodzený stav? 
 
Čo je rovnováha? 
 
Čo je vnútorná vyrovnanosť? 
 
Naučte sa umeniu BYŤ. 
 
Dnešný človek dáva do popredia rozum a stratil schopnosť odovzdať sa, nemá čas vnútorne dozrieť.
 
 
Už od roku 2013 sa venujem spojeniu duše a tela. Na začiatku to bola iba tantra, pri ktorej som veľmi skoro pochopila , aký dôležitý je dotyk a pozornosť. To ma viedlo v poznávaní stále do hlbších úrovní. Dotyk je neuveriteľne liečivý, je to komunikácia bez slov, je to dávanie a prijímanie zároveň. Keď sa dotýkam inej Bytosti , som s ňou energeticky spojená, dotykom vnímam každý atóm, vrstvu po vrstve. Je to akoby som sa spojila s celým vesmírom i sama so sebou. Srdce sa mi v tom okamihu natoľko otvorí, že mám pocit, akoby bolo nekonečné.
Prišiel čas , kedy nastáva zmena v mojej tantrickej praxi. Západné vnímanie Tantry je mnohokrát skreslené a vnímané iba ako masáž. Bola to aj pre mňa prvá skúsenosť s Tantrou, ktorú som odovzdávala ďalej.
 
Rokmi praktizovania a štúdií východnej vedy, sa mi otvorilo vnímanie a bolo mi dovolené napojiť sa na svoju vnútornú Bytosť. Toto napojenie mi prináša vnútorný kľud a mier. Dnes svoje niekoľkoročné skúsenosti môžem zúžitkovať vo svojej ďalšej tvorbe prostredníctvom  " Terapie dotykom" a " Cesty Sebaspoznávania".
Som poradkyňou a sprievodkyňou pri hľadaní Vašej vlastnej cesty na duchovnej úrovni. Pracujem s uvedomením si seba samého za pomoci usídlenia sa v tele, ako aj pomocou hlbokých sebaspytovacích rozhovorov, meditácií, či pomocou dotykov. Kombinujem prácu s telom a mysľou tak, aby sa mohli vyriešiť emocionálne probrémy a prehĺbila sa schopnosť tešiť sa a prežívať radosť zo života.
 
Ak cítite v sebe napätie, či už fyzické, emocionálne, alebo mentálne, je to znakom, že máte vo svojich troch aspektoch ( myseľ, fyzické a energetické telo ) uzly pnutia. Stretnutia u mňa, nech už si vyberiete akýkoľvek ponúkaný spôsob, vám toto pnutie, tieto uzly, dopomôže uvolniť. Konečne sa budete môcť slobodne nadýchnuť, dovolíte, aby energie vo vás zdravým spôsobom prúdili.
 
Som tu v tejto chvíli pre tých, ktorí už nastúpili Cestu k sebapoznaniu, ktorí hľadajú odpoveď na otázku " Kto som? ".
 
Ak už máte dosť vlastného utrpenia, ak vám doterajší život prestáva dávať zmysel, alebo už zmysel svojho života hľadáte, rada budem Vašou Sprievodkyňou a poradkyňou na tejto ceste. Odovzdám vám vlastné skúsenosti nielen nazbierané rokmi s mojimi klientmi, ale hlavne vlastné prežitky kontaktu s Vedomím, so svojou vnútornou Bytosťou.
 
 
Prijmite moje otvorené srdce a dostane sa Vám odo mňa veľmi osobný a citlivý prístup.
 
 
Lara